Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/014/functions.php on line 197

 

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM W NASZEJ SZKOLE

 

 

schroniko

 

                                „Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”

                                                                                                    (św. Jan Paweł II )

 

         W listopadzie i grudniu odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy i pomocy rzeczowej na rzecz bezdomnych zwierząt. Pomimo pandemii udało się zebrać wiele darów. Udział w tej szlachetnej akcji wzięli  uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. 18 grudnia br. zebrana karma i pomoc rzeczowa została przekazana schronisku „ Cztery Łapy”  w Boguchwale. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Koordynatorką corocznych  akcji pomocy bezdomnym zwierzętom jest pani Jadwiga Kyc- Gąsior.

 

pomoc dla schroniska

 

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.