VIII Edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego „ The English Challenge”

25 marca 2024 r. w Zespole Szkół w Kielanówce odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas VI “The English Challenge”. W konkursie wzięli udział reprezentanci z dziesięciu szkół gminy Boguchwała. Uczestnicy konkursu rozwiązując zadania konkursowe w formie elektronicznej na komputerze sprawdzili swoją wiedzę z zakresu: gramatyki, słownictwa, rozumienia tekstu czytanego i słuchanego, reagowania językowego oraz kultury krajów anglojęzycznych. Uczniowie wykazali bardzo wysoki poziom wiedzy językowej przekraczający materiał przewidziany w podstawie programowej.Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce i główną nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 20 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania  otrzymał Igor Małachowski z Kielanówki
  • II miejsce w postaci kuponu w wymiarze 15 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania  otrzymała Emilia Ziobro z Lutoryża
  • III miejsce i nagrody rzeczowe otrzymał Wojciech Lisek z Racławówki

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Składamy również podziękowania nauczycielom za pełne zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu. Dziękujemy serdecznie sponsorom nagród Centrum Edukacyjnemu PROMAR www.promar.edu.pl  oraz szkole językowej Leonardo leonardoschool.pl/rzeszow/ za nagrody rzeczowe.