Konkurs recytatorski rozstrzygnięty

Poezja jest tym, co czyni cię sobą(…)

18.05.2021 został rozstrzygnięty III Gminny Konkurs Recytatorski: W świecie poezji i pieśni Karola Wojtyły.

Wielu uczniów z klas VI wzięło w nim udział. Komisja konkursowa, w ocenie uczestników, brała pod uwagę m.in. dobór repertuaru, interpretację utworu oraz pomysłowość prezentacji. Jury miało bardzo trudny wybór laureatów, gdyż poziom opanowania tekstu, poprawności i ekspresji wypowiedzi był wysoki.

Naszą szkołę reprezentowały: Maja Błażej, Celina Chmiel, Oliwia Chudyga, Kinga Kania, Aleksandra Lelek, Julia Pączek oraz Michał Zubrzycki. Wśród NAJLEPSZYCH znalazły się  nasze trzy uczennice: Ola, Julia i Celinka. 

Wielkie gratulacje Dziewczynki!!!        

Zachęcamy do obejrzenia filmików z interpretacjami wierszy :