“SZKOŁA DLA RODZICÓW”

Program „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” to warsztaty umiejętności wychowawczych opracowane na podstawie książek Adele Faber i Elaine Mazlish „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?” oraz pozycji autorstwa Joanny Sakowskiej.
Warsztaty są cyklem spotkań, dzięki którym rodzice mogą poszerzyć umiejętności dobrego kontaktu
z dziećmi i wpływu na ich zachowanie, uświadomić sobie mocniejsze i słabsze strony własnej postawy rodzicielskiej, aby mądrze kochać i wychowywać efektywnie, pomagać w rozwoju, budując więź stanowiącą najistotniejszy czynnik chroniący przed zachowaniami ryzykownymi. Mogą też pomóc rodzicom radzić sobie w wielu nowych czy trudnych dla nich sytuacjach związanych z procesem wychowania.

Warsztaty obejmują 6 spotkań po 3 godziny lekcyjne, raz w tygodniu
w czwartek godz. 15:45 do 18.00
BARDZO WAŻNA jest obecność na pierwszym spotkaniu.
Ilość miejsc ograniczona  (maksymalnie 12-15 osób)

Zapisy TRWAJĄ –  kontakt za pośrednictwem Sekretariatu poradni  17 85 28 130 z osobą prowadzącą – mgr Iwona Masłowska, psycholog, trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”