Ogólnopolski Projekt Wymiany Pocztówkowej

W roku szkolnym 2022/2023 dzieci z grupy II (Żabki) biorą udział w  wymianie pocztówkowej pomiędzy 16 przedszkolami z 16 województw w Polsce., której celem jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oraz promowanie naszego regionu.

Do przedszkoli z różnych województw wysyłamy kartki pocztowe z pozdrowieniami od naszej grupy. Stworzyliśmy też mapę, na której zamieszczamy otrzymane pocztówki.

Z dnia na dzień kartki do nas docierają. Wzięcie udziału w akcji związanej z wymianą pocztówek z pozdrowieniami od dzieci z różnych przedszkoli w Polsce to rewelacyjna zabawa dla najmłodszych. Poniżej można obejrzeć pocztówki, które my wysłaliśmy do innych przedszkoli oraz te, które przyszły do nas.

GALERIA