Drodzy Rodzice,

informuję, że od początku roku szkolnego 2020/2021 (tj. od 1 września 2020 r.) obowiązującym dziennikiem elektronicznym w naszej szkole oraz całej Gminie Boguchwała jest dziennik VULCAN. W związku z powyższym, proszę wszystkich Państwa o  współpracę z Wychowawcami klas i administratorem w celu uzyskania dostępu do konta rodzica oraz usprawnienia funkcjonowania nowego dziennika elektronicznego.

Wychowawcy klas uzupełnią w systemie VULCAN adresy e-mailowe Rodziców, co pozwoli na uzyskanie przez nich dostępu (poprzez konto rodzica).

Uczniowie otrzymają instrukcję logowania do dziennika (na konto ucznia) na spotkaniach z wychowawcami 1 września 2020 r.

 

Dyrektor - Mariusz Kalandyk

 

vulkan dziennik1

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.