Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/014/functions.php on line 197

pudelko7

Piątoklasiści z naszej szkoły, pomimo sytuacji, która nas wszystkich zastała, dzielnie realizują materiał przewidziany na lekcjach języka polskiego oraz doskonale sobie radzą w świecie komunikatorów, platform itp.

pudelko 1

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy projekt dotyczący powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Należało w pięknie ozdobionym pudełku umieścić przedmioty, zdjęcia, figurki,które nawiązują do wydarzeń, postaci i miejsc z lektury (niektóre elementy można było samodzielnie wykonać). Po upływie dwóch tygodni, każdy z uczniów klas V przedstawiał efekty swojej pracy z krótkim uzasadnieniem, dlaczego właśnie te rzeczy wybrał.

pudelko 2

Uczniowie Pani Magdaleny Szuby, jak zwykle, wykazali się wielkimi pokładami kreatywności. Powstałe prace pokazały ich wrażliwość i indywidualny odbiór dzieła literackiego.

pudelko3

pudelko 4

pudelko5

pudelko8

pudelko9

pudelko10

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.