konkurs 2020 1

29 lutego w Zespole Szkół w Kielanówce odbyła się V edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas VI "The English Challenge".

 

fot5

W konkursie wzięli udział reprezentanci ze wszystkich szkół z gminy Boguchwała. Uczestnicy konkursu rozwiązując zadania konkursowe na komputerze sprawdzili swoją wiedzę z zakresu: gramatyki, słownictwa, rozumienia tekstu czytanego i słuchanego, reagowania językowego. Uczniowie wykazali bardzo wysoki poziom wiedzy językowej przekraczający materiał przewidziany w podstawie programowej.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce i główną nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 30 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 450 zł otrzymała Gabriela Habrat z Kielanówki.

II miejsce i nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 24 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 360 zł otrzymała Jagoda Russek z Woli Zgłobieńskiej.

III miejsce i nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 16 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 240 zł otrzymała Aleksandra Pytlas z Boguchwały.

fot4

Dziękujemy serdecznie sponsorowi nagród Szkole Języków i Zarządzania Promar-International w Rzeszowie. Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.