“SZKOŁA Z PASJĄ”

W nowym roku szkolnym z radością powracamy do fascynujących spotkań w ramach projektu “Szkoła z Pasją”. 

Fot. Patryk Ogorzałek / pogoimages.com

Wkrótce naszą szkołę odwiedzi Paweł DAZZLE Kidoń – Mistrz Świata Basketball Freestyle czyli w trikach z piłką do koszykówki. Paweł jest również pierwszym w historii Europejczykiem, występującym w barwach legendarnej amerykańskiej drużyny Harlem Globetrotters. Wiele z prezentowanych ewolucji z piłką wykonuje jako jedyny zawodnik na świecie.

Film z udziałem Pawła https://www.youtube.com/watch?v=rSjI8vLD1Vc

Wydarzenie poprowadzi MR.ROBOT – Grzegorz Pittner – Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Spotkanie będzie miało także charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Pawła w akcji na żywo uczniowie usłyszą również historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi pod Babią Górą został najlepszym zawodnikiem na świecie.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów. 

Na koniec spotkania wszyscy widzowie otrzymają pamiątkowe plakaty z autografem mistrza.

koszt: 12 zł/os. (zbiórka u wychowawców)

Termin spotkania: 14 listopada 2023 r.