Pasowanie na ucznia

20 października 2023 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.
W tym dniu  dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów Zespołu Szkół w Kielanówce. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie dużym ołówkiem przez Dyrektora Szkoły Pana Mariusz Kalandyka. Pierwszaki ślubowały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.
Samorząd Uczniowski, ,tradycyjnie, przekazał nowym uczniom drzewka, które zostaną wsadzone przed szkołą. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.
Za zdjęcia dziękujemy Pani Justynie Tront oraz Panu Krzysztofowi Krupie.