VII Bieg Boguchwała Wisłoczysko

Już 4 września po raz 7 Bieg Boguchwała Wisłoczysko, zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w biegu, czekają nagrody:)

Szczegóły na stronie:

VII Bieg Boguchwała Wisłoczysko już 4 września! Zapisy, Regulamin ! – LUBCZA (sstlubcza.com)

Kolejny raz zapraszamy Was na piękny boguchwalski rynek 😃 . Tym razem naszą ofertę kierujemy do biegaczy 😃 . Przed nami siódma edycja Biegu Boguchwała Wisłoczysko, która odbędzie się już 4 września !! 🔥🔥🔥

➡️ Start biegu głównego na dystansie 10 km o 10:00

➡️ Start kategorii dziecięcych i młodzieżowych o godz. 12:00

Nawierzchnia „cross” asfaltowa i terenowa (ścieżki gruntowe), przebiegająca przez tereny nad Wisłokiem, Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Zespół Pałacowo-Parkowy Lubomirskich, a także Rynek Miejski w Boguchwale. Zróżnicowane kategorie wiekowe.

Zapisy i regulamin