RODACY BOHATEROM

Społeczność naszej Szkoły po raz kolejny włączyła się do akcji „Paczka Pamięci”. Zebraliśmy piętnaście pełnych paczek, które zawierały wszystkie produkty z listy oraz dodatkowo kilka paczek z artykułami z których nie udało się już skompletować wzorcowych paczek.

Ponadto do każdej z nich dodaliśmy kartkę z życzeniami. Jak podkreślają organizatorzy: „to najważniejszy element paczki, nieraz widzieliśmy w domach odwiedzanych Polaków kartki z poprzednich edycji. Świadomość o tym, że Polacy z ojczyzny pamiętają o rodakach na Kresach jest dla nich niezwykle istotna.

Jednak nasz udział w akcji nie ograniczył się tylko do zbiórki w Szkole. Młodzież z klas VI-VIII, w ramach wolontariatu chętnie zaangażowała się w weekendową zbiórkę produktów prowadzoną w jednej
z rzeszowskich galerii.

Pragniemy serdecznie podziękować Uczniom, Rodzicom, Wychowawcom Oddziałów Szkolnych i Przedszkolnych za tak wspaniały odzew i udział w akcji.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu na temat naszej zbiórki.