sowki    misie      pszczolki   biedronki

 

  Numery kont     żywienie: 79 9163 0009 2001 0000 8864 0057         pobyt: 25 9163 0009 1001 0000 8864 0007

 

aktualności

 

Listy dzieci zakwalifikownych do Przedszkola Publicznego w Kielanówce na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na tablicy informacyjnej szkoły.

Prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych o złożenie pisemnego oświadczenia woli przyjęcia w dniach od 30.04.2019 do 8.05.2019 w sekretariacie szkoły.

Oświadczenie jest dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce Nabór 2019/2020.

OGŁASZAMY Z RADOŚCIĄ, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE

"BEZPIECZNY PATROL"

Program promuje zasady bezpieczeństwa wsród najmłodszych.

 

Więcej informacji w linku poniżej :)

 

bezpieczny patrol logo

 

Program jest realizowany w każdej z grup wiekowych naszego przedszkola.

Dzieci zostały już wyposażone w książeczki do realizacji zadań programu.

 

 

"BAL   KARNAWAŁOWY"

bal

          Co roku dzieci najbardziej czekają na Bal Karnawałowy - obmyśłają przebrania i zastanawiają się czy zostaną rozpoznane. W tym roku przebrania były zachwycające - dzieci zmieniły się w księżniczki, elfy, kotki, czarwnice, damy, superbohaterów, rycerzy, klaunów ... ach.... kolorowy zawrót głowy. Biedronki podczas balu bawiły się doskonale - to równieżw dużej części zasługa prowadzących bal wodzirejów z Firmy Yamaha.

 

GALERIA

 

XV KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

aniolki

         Konkurs organizowany w naszej szkole przez panią Annę Polak od 15 lat, co roku cieszy się wielką popularnością. Tegoroczna edycja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Występy młodych artystów  podzielone zostały aż na dwa dni :). Wszyscy piosenkarze wykazali się wrażliwością, wyczuciem rytmu i zdolnościami muzczynymi. Dzieci zaprezentowały różnorodne kolędy i pastrałki od znannych do całkiem nowych. Wszystkim ogromnie gratulujemy -  pielęgnujcie swoje talenty, zachwycająć wszystkich wokół swoim śpiewem.

 

GALERIA

 

"Bale nie tylko w karnawale"

  karnawal4 www.e gify.pl 

           W naszym przedszkolu ponownie gościliśmy Mobilną Filharmonię. Przedszkolaki podczas audycji muzycznej przeniosły się na salę balową. Zobaczyły jak wyglądały dawniej bale na dworach i w pałacach m.in. kontredance czy wiedeński walc. Chętne dzieci spróbowały swoich sił na parkiecie – tańcząc poloneza. Poznaliśmy również instrument o nietypowej nazwie fagot oraz zobaczyliśmy różnorodne maski karnawałowe.

 

GALERIA

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.