obrazek2

26 czerwca w Szkole Podstawowej w Kielanówce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

 

obrazek1

Uroczystość zakończenia roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 8.15 odprawioną przez ks. proboszcza Marka Buchmana. Piękne kazanie na wakacyjny czas wygłosił ks. Michał Liput. Po mszy uczniowie udali się do szkoły. Pan Dyrektor Mariusz Kalandyk przywitał przybyłych na uroczystość rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Następnie podziękował uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, a rodzicom za życzliwość i pracę na rzecz szkoły. Podsumowując rok szkolny Pan dyrektor dziękował również nauczycielom za pracę, wysokie wyniki nauczania oraz sukcesy w konkursach.
Następnie odbyło się wręczanie nagród uczniom, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz uczniom, którzy odnosili sukcesy w konkursach.
Na zakończenie uroczystości odbył się pokaz umiejętności muzycznych uczniów, którzy ciągu roku uczyli się gry na różnych instrumentach. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem.

obrazek3

 

obrazek4

 

obrazek5obrazek6obrazek7
Po uroczystości na sali gimnastycznej uczniowie przeszli do sal gdzie otrzymali świadectwa od wychowawców. Po krótkim pożegnaniu z klasą i nauczycielami pełni radosnych uśmiechów uczniowie rozpoczęli wakacje.
Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne życzą wszystkim spokojnego wypoczynku, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.