Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/014/functions.php on line 197

obrazek1

23.06 uczniowie klasy pierwszej i drugiej naszej szkoły pod opieką pani Beaty Kruczek oraz pani Jadwigi Kyc-Gąsior uczestniczyli w wycieczce do zagrody garncarskiej w Medyni Głogowskiej.

 

obrazek3
Dzieci zwiedziły XIX wieczną zabudowę mieszkalną wraz z wyposażeniem, tradycyjny piec do wypalania ceramiki. Dzieci z zaciekawieniem oglądały prezentację naczyń na kole garncarskim. Każdy uczeń brał udział w warsztatach z lepienia i rzeźby w glinie oraz toczenia naczyń na kole pod okiem instruktorów i garncarzy medyńskich. Niemałą atrakcją były proziaki wypiekane na piecu węglowym, które dzieci zjadły z wielkim apetytem. W drodze powrotnej zwiedziliśmy kościół, którego wnętrze zachwycało przepiękną kolorową mozaiką. Wróciliśmy zmęczeni, ale radośni i zadowoleni.

obrazek2

 

obrazek4

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.