Wroclaw1

W dniach 1.06 - 3.06.2015 r. odbyła się wycieczka do Wrocławia. Została zorganizowana przez Biuro Podróży „Matteo Travel” dla uczniów kl. III, IV, V i VI.

 

Wroclaw3

 

 

Wroclaw4

Droga w obie strony nie dłużyła się, a to dzięki autostradzie i piosenkom w wykonaniu uczennic klasy VI: Karoliny Pączek, Zuzanny Przybylak i Urszuli Kalemby. Kierowca spisał się na medal. Zamieszkaliśmy w hostelu na Starym Mieście (5 min. piechotą do Rynku). Podczas tych trzech dni zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych miejsc, m. in. Stare Miasto, Ostrów Tumski, gdzie z wieży katedry podziwialiśmy panoramę Wrocławia, stadion Śląska Wrocław, wybudowany na Euro 2012, Ogród Japoński, Halę Stulecia, Panoramę Racławicką, ZOO, a w nim największe wrażenie na wszystkich wywarło Afrykanarium. Po obiadokolacji był czas wolny na Rynku, gdzie każdy mógł zakupić pamiątki i pooglądać to, co go zainteresowało. Niestety, nie udało nam się zobaczyć pokazu fontanny multimedialnej, a więc musimy pojechać do Wrocławia jeszcze raz. Pogoda i humory dopisały. Cali i zdrowi wróciliśmy trzeciego czerwca do Kielanówki.

 

Wroclaw5

 

Wroclaw6

 

Wroclaw7

 

Wroclaw8Wroclaw9

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.