krakow1

W dniu 19.05.2015 klasa trzecia uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Krakowa. Uczniom towarzyszyły w charakterze opiekunów wychowawczyni pani Anna Polak, pani Katarzyna Bać oraz pani Tłuczek - mama Jagódki.

 

krakow2

Na początku zwiedzaliśmy ZOO podziwiając różne gatunki zwierząt i ptaków.

Następnym punktem wycieczki była Smocza Jama do której z wawelskiego wzgórza zeszliśmy krętymi schodkami aby na końcu ujrzeć ziejącego ogniem smoka.

krakow3

Następnie udaliśmy się na Rynek Starego Miasta. Rynek ten słusznie słynie w Europie ze swego uroku. Jest to wyjątkowe miejsce, które brało udział w wielu historycznych wydarzeniach. Niezmiennymi od lat symbolami Krakowa, są Kościół Mariacki, renesansowe Sukiennice, Ratusz, pomnik Adama Mickiewicza, Kościół św. Wojciecha. Udało nam się również przypadkowo wziąć udział w pokazie wyrobu cukierków w  wytwórni cukierków. Było słodko i pysznie. W czasie spaceru urokliwymi uliczkami mieliśmy też czas na zakup pamiątek oraz degustację pysznych lodów.

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.