Jak już informowaliśmy ze względów bezpieczeństwa i organizacyjnych należało zawiesić zajęcia w przedszkolu i w klasach młodszych szkoły podstawowej.
Otrzymaliśmy oficjalne pismo z pozytywną opinią w sprawie zawieszenia zajęć w dniach 28.10-6.11.2020r. we wszystkich grupach przedszkolnych i wprowadzenie zdalnego nauczania w klasach I,II wydaną przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Rzeszowie. Mamy również zgodę organu prowadzącego na zawieszenie zajęć w tych oddziałach.
Ponadto PSSE w Rzeszowie zaleca, aby opiekunowie małoletnich prowadzili obserwację stanu zdrowia dzieci oraz swojego pod kątem objawów choroby COVID-19. Wskazane jest również, by uczniowie i ich rodzice ograniczyli kontakty z otoczeniem z powodu zagrożenia przeniesienia zachorowania na inne osoby.
W opinii zaleca się naukę zdalną dla uczniów kl. I-II, ale z powodu nieobecności nauczycieli, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich, zdalnych zajęć nie będzie do końca tego tygodnia, tj. 30.10. Jak będzie wyglądać sytuacja w przyszłym tygodniu, będziemy informować na bieżąco.
Przepraszamy za utrudnienia, ale nie można było postąpić inaczej, zdrowie dzieci i Państwa bezpieczeństwo są ważne.

V-ce dyrektor B. Tereszkiewicz

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.