Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/014/functions.php on line 197

 

Drodzy Rodzice,

 

       Zbliżają się wakacje, na chwilę obecną planujemy dyżur wakacyjny na miesiąc lipiec. Czekamy jednak na wytyczne MEN,MZ i GIS w tej sprawie. Proszę o uzupełnienie wstępnych deklaracji, kto z Państwa jest zainteresowany posłaniem dziecka do przedszkola w lipcu. Uzupełnione deklarację proszę przesyłać na maila szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do skrzynki z napisem korespondencja, w holu przy drzwiach wejściowych szkoły do dnia 05.06.2020.

 

 

Mariusz Kalandyk

Dyrektor Szkoły

 

DEKLARACJA do pobrania

 

 

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.