plac01

(…) Plac był zwykłym skrawkiem ziemi ogrodzonym z jednej strony rozwalającym się płotem, a z pozostałych stron zamkniętym przez szare mury kamienic, wznoszących się wysoko pod niebo. Od ulicy Pawła był odgrodzony płotem. Z lewej i prawej strony zamykały go dwie duże kamienice, a na tyłach znajdowało się miejsce, które czyniło to miejsce terenem niezwykle atrakcyjnym(…).

plac02

Wzorując się na fragmencie ostatnio przeczytanej lektury (Chłopcy z Placu Broni), uczniowie klas V stworzyli własnoręcznie zrobione makiety obrazujące ulubione miejsce zabaw bohaterów tejże książki. Włożyli w nie ogrom pracy i pomysłowości odwzorowując to miejsce niemal z fotograficzną dokładnością.

plac03
Każda z grup opowiadała o swoich efektach pracy, czasie poświęconym na przygotowanie projektu, pomysłach w tworzeniu poszczególnych elementów.

plac04
Bardzo cieszy mnie to, że uczniowie zgodnie stwierdzili, że czas spędzony razem przy tworzeniu wspólnego dzieła był czymś fajnym. Mogli współpracować, rozmawiać, wymieniać się pomysłami, po prostu dobrze się bawić.

plac05

plac12plac13plac14plac15plac16plac17

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.