z2

 19 września na stadionie Resovii odbyły się Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne. Uczniowie naszej szkoły osiągneli bardzo dobre wyniki. Amelia Jarosz z klasy ósmej zajęła I miejsce w skoku wzwyż.

z3

Dawid Kurlak z klasy ósmej zajął II miejsce w pchnięciu kulą.

z5

Aleksandra Sieradzka z klasy siódmej zajeła III miejsce w  pchnięciu kulą. Pozostali uczniowie :Marytyna Zubrzycka z klasy ósmej uzyskała IV miejsce  w skoku w dal,Dominika Szeliga z klasy ósmej VIII miejsce w biegu na 100m, Oliwia Zaborska z klasy siódmej  VI miejsce w skoku w dal i Sebastian Krupa z klasy siódmej  VI miejsce w skoku w dal.Edyta Chmaj i Kinga Dziedzic zajęły dalsze miejsca.

z4

Wszystkim  nagrodzonym oraz uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.