k1

 14 maja uczniowie naszej szkoły mieli okazje spotkać się z brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Karate Kontaktowym z Japonii panem Mateuszem Kosturkiem.

 

k2

Pan Mateusz jako pierwszy Polak w historii stanął na podium Mistrzostw Świata zorganizowanych w kolebce karate - Japonii. Mistrz przedstawił uczniom naszej szkoły relację z mistrzostw. Podzielił się z uczniami swoją historią sportową, opowiedział o cieżkiej pracy do mistrzostwa o upadkach i wzlotach w swojej karierze oraz o wielkiej sile charakteru, wytrwałości, determinacji i uporze  w dążeniu do sukcesu.Odpowiedział również na licznie zadawane pytania przez uczniów.

k3

Panu Mateuszowi serdecznie dziękujemy za spotkanie i życzymy wielu sukcesów i zwycięstw.

edziennik librus 55

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.