Apel

 

Jan Pawel II 03
Kolejna, dziesiąta już rocznica śmierci naszego Papieża – Polaka. Z tej okazji uczniowie klas V i VI naszej szkoły przygotowali, pod opieką p. B. Tereszkiewicz, apel poświęcony osobie Karola Wojtyły. Program został przedstawiony 31 marca w kościele parafialnym.

Papież - święty Jan Paweł II, gdy odchodził do domu Ojca 2 kwietnia 2005 roku miał prawie 85 lat. Swój pontyfikat zakończył słowem: Amen. Po śmierci papieża świat wstrzymał oddech, wszyscy się modlili. Ojciec Święty zostawił nam ogromne duchowe dziedzictwo: przykład swojego świętego życia i skarb swojego nauczania. Nie zapominajmy słów Jana Pawła II, niech jego słowa zawsze będą w naszych myślach.

 

 

Jan Pawel II 01 

„Nie wstydźcie się waszych ideałów, wręcz przeciwnie, głoście je i brońcie ich.”

 

„Już nie ma Ciebie z nami, ale może teraz zamiast „mieć” - „będziemy”.

Już nic do nas nie powiesz, ale może teraz zaczniemy Cię słuchać.

Już nie pocałujesz ziemi polskiej, ale może teraz pokochamy Ojczyznę.

Już nie napiszesz więcej książek, ale może teraz przestaniemy czytać horoskopy.”

Jan Pawel II 02

uonetplusboguchwala2

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.