psy1

W listopadzie i grudniu 2018 roku w naszej szkole przeprowadzono akcję charytatywną pod hasłem „ Pomóżmy  bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę”.

Zbierano karmę dla psów i kotów, a także pomoc rzeczową w postaci pledów, ręczników, smyczy, materacy i środków opatrunkowych. W akcji wzięły udział dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych, klas od I- VIII oraz rodzice i nauczyciele. Zebraną karmę i pomoc rzeczową przekazano schronisku  „ Cztery Łapy” w Boguchwale w dniu 11 grudnia 2018r.

psy2Spotkanie z weterynarzem panią dr Justyną Stawarz - opiekunem weterynaryjnym schroniska „ Cztery Łapy” w Boguchwale

Akcję koordynowała pani Jadwiga Kyc- Gąsior.

edziennik librus 55

loader
Brak wydarzeń

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.