1

14 grudnia 2018r. w naszej szkole zakończyła się zbiórka żywności w ramach projektu RODACY-BOHATEROM zorganizowana przez Stowarzyszenie Odra – Niemen i SKCaritas.

2

Projekt skupia się na pielęgnowaniu pamięci o kombatantach Armii Krajowej zamieszkałych na Kresach Wschodnich II RP.Przez cały miesiąc w klasach i oddziałach przedszkolnych organizowaliśmy produkty żywnościowe. Przygotowaliśmy 13 olbrzymich paczek oraz własnoręcznie wykonaliśmy kartki z życzeniami.Po odbiór paczek przyjechali do nas przedstawiciele Stowarzyszenia ubrani w stroje żołnierzy legionistów, czym wzbudzili wśród uczniów zachwyt i ogromną radość. Opowiadali o życiu tych ludzi,którzy walczyli o niepodległość naszej Ojczyzny, ale nie dane Im było wrócić do wolnej Polski i pozostali po wojnie za wschodnią granicą.

33
Gorąco dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w akcję pomocy Bohaterom.


Szkolne Koło Caritas

edziennik librus 55

loader
Brak wydarzeń

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.