3

29 listopada odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas IV "The English Challenge".

W konkursie wzięli udział reprezentanci z siedmiu szkół gminy Boguchwała: Szkoły Podstawowej w Mogielnicy, Szkoły Podstawowej w Zgłobniu, Szkoły Podstawowej w Boguchwale, Szkoły Podstawowej nr 2 w Niechobrzu, Szkoły Podstawowej w Racławówce, Szkoły Podstawowej w Lutoryżu i Szkoły Podstawowej w Kielanówce.

Uczestnicy konkursu rozwiązując test leksykalno-gramatyczny na komputerze wykazali wysoki poziom wiedzy językowej przekraczający materiał przewidziany w podstawie programowej.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce i główną nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 30 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 450 zł otrzymał Maciej Chutkowski z Boguchwały.
  • II miejsce i nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 24 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 360 zł otrzymał Jakub Kwarta z Racławówki.
  • III miejsce i nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 16 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 240 zł otrzymała Maria Pączek z Lutoryża.

1

Dziękujemy serdecznie sponsorowi nagród Szkole Języków i Zarządzania Promar-International w Rzeszowie. Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

edziennik librus 55

loader
Brak wydarzeń

ore2014ko rzeszow 180logo cke 180
ibe

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.