dzien1

12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej.

dzien 2

Na wstępie Pan Dyraktor Mariusz Kalandyk przywitał zaproszonych na tę uroczystość emerytowanych nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły oraz uczniów. Następnie przypomniał historię Święta Edukacji. Pan Dyrektor podziękował również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud i troskę o dobro wychowanków. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy piątej i szóstej. Młodzi artyści piosenką i humorystycznymi scenkami uświetnili ten wyjątkowy dzień. Uczniowie złożyli również piękne życzenia wszystkim nauczycielom podkreślając swoją wdzięczność za trud jaki  nauczyciele podejmują w pracy z młodzieżą oraz za opiekę.

dzien 4

Następnie Pan Dyrektor podziękował pani Klaudii Danys -Wolańczyk oraz panu Aleksandrowi Pietrucha za przygotowanie akademii, oraz wszystkim uczniom za wspaniałe humorystyczne przedstawienie.

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.