nagr 1

9 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy uzyskali wysokie lokaty oraz wyróżnienia w IV Gminnym Konkursie Grafiki Komputerowej „ Paint – pokaż co potrafisz”.

Na uroczystość przybyli uczniowie wraz z nauczycielami ze szkół podstawowych naszej gminy. Na początku głos zabrał Pan dyrektor Mariusz Kalandyk, który przywitał wszystkich gości. Następnie Pani Katarzyna Bać – koordynator konkursu, przedstawiła protokół z przebiegu konkursu. W konkursie wzięło udział siedem szkół z terenu Gminy Boguchwała. Nadesłanych zostało łącznie 37 prac w kategoriach klas 1-3 oraz 4-6. Nagrody, dyplomy i wyróżnienia otrzymało 12 uczniów.

nagr3W dalszej części naszej uroczystości uczniowie klasy Ia pod kierunkiem Pani Anny Polak zaprezentowali przedstawienie pt:”Wiosna na łące”. Dzieci pięknie przebrane za postaci z łączki cudownie zaczarowały widownię prezentowanymi wierszami tj: „Przyjście wiosny", „Bocian i żaba”, „Żuk i biedronka”, „Żaba i ogórek”, „Żuraw i czapla”, „Rak i ryba”.

 

nagr 2Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród uczniom i podziękowań nauczycielom.

nagr4

Kończąc uroczystość Pan Dyrektor podziękował przybyłym uczniom i nauczycielom życząc dalszych sukcesów. Zaprosił również wszystkich do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.
Na zakończenie odbyła się jeszcze sesja fotograficzna połączona z oglądaniem nagrodzonych prac w przygotowanej  galerii.

nagr5

stopka klienta wsp

Copyright © 2015. All Rights Reserved.